Klaudia & Mateusz
Patrząc na Klaudie i Mateusza w dniu ich ślubu można było stwierdzić, że to dwoje naprawdę szczęśliwych ludzi. Wiele pozytywnych emocji, pięknie przygotowana ceremonia i przyjęcie, świetna zabawa i mnóstwo uśmiechniętych twarzy wśród gości.
Zobacz wiecej »

Alicjaa1

Dziś chcielibyśmy przedstawić Wam Alicję i Mateusza z którymi mieliśmy przyjemność współpracować. Jesteśmy bardzo zadowoleni z końcowego efektu i mamy nadzieję, że i Wy podzielicie z nami ten entuzjazm! Jesteśmy ciekawi Waszych opinii:)

Zobacz wiecej »

0Dwunasta edycja Targów Ślubnych już za nami. Dla nas był to niesamowicie pracowity a zarazem bardzo motywujący do dalszego działania weekend. Dziękujemy wszystkim za to że zechcieli nas odwiedzić, za miłe słowa, docenienie naszej pracy i wszystkie niekończące się rozmowy:) Mogliśmy dzięki temu poznać Was bliżej i właśnie na tym zależalo nam najbardziej.
Zobacz wiecej »

Monika & ?ukasz Przepiękny, słoneczny, letni dzień pełen wzruszeń i rodzinnego ciepła… Tak właśnie zaczęła się niesamowita historia, którą od dawna chcieliśmy Wam opowiedzieć. Monika i Łukasz to idealnie dobrane do siebie indywidualności. Ona – artystyczna dusza, zadbała między innymi o rustykalne kompozycje kwiatowe. To właśnie dbałość o detale i przemyślane, spójne dekoracje tworzą niezapomniany klimat. Natomiast On jako zawodowy piłkarz tuż przed ślubem zdążył jeszcze rozegrać krótki sparing ze swoimi najmłodszymi fanami. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że mogliśmy uczestniczyć w tak pięknej uroczystości. Bądźcie spokojni, mamy ich do pokazania jeszcze kilka. Efekty ocenicie sami. Zobacz wiecej »

Magdalena & Bart?omiejPoznajcie Magdę i Bartłomieja, niezwykle kreatywną parę, która zaprosiła nas na wyjątkową ceremonię do odległego zakątka Polski. Ślub w plenerze to świetny (chyba większość z nas o takim właśnie marzy) i zarazem odważny pomysł, jednak w tym przypadku pogoda była jak na zamówienie. Zdajemy sobie sprawę z tego jak wiele pracy i wysiłku to kosztuje, dlatego robiliśmy wszystko, aby oddać klimat tego wyjątkowego dla nich dnia.
Sami zobaczcie.
Zobacz wiecej »