1

Jedenasta edycja Targów Ślubnych w Rzeszowie już za nami. Był to dla nas bardzo pracowity weekend. Dziękujemy wszystkim tym którzy zechcieli nas odwiedzić, za miłe słowa, docenienie naszej pracy i wszystkie rozmowy:) Mogliśmy dzięki temu poznać Was bliżej, bo na tym najbardziej nam zależało.
Sukcesywnie będziemy pokazywać teraz nowości, które wprowadziliśmy do naszej oferty i które premierę miały właśnie na targach ślubnych, śledźcie nas na bieżąco!
Zobacz wiecej »

Oliwia & Bartek

Są takie śluby na które czeka się z wielką niecierpliwością. Nasze szczęście polegało na tym że Oliwia z Bartkiem właśnie nam powierzyli fotografowanie tego dnia. Młodzi, piękni, z masą niesamowitych pomysłów. Zaangażowani w każdy drobny szczegół jak mało kto. Ich Wielki Dzień był dopięty na ostatni guzik, co pozwoliło cieszyć się ciepłą atmosferą do ostatnich godzin wesela. Mamy wielką nadzieję, że zdjęcia oddają to jak bardzo pozytywną energię otrzymaliśmy od tych wszystkich osób. Dziękujemy!
Zobacz wiecej »

anna_marek-97

Październik był dla nas miesiącem pięknych ślubów, zorganizowanych w uroczych miejscach przez niesamowitych ludzi. Zapraszamy na dużą dawkę radości, bliskości i subtelności. Miło nam było z Wami pracować, dziękujemy za ten wspólny czas. Poznajcie Anię i Marka. Zobacz wiecej »

logoszaremale

Od dzisiaj do każdego pakietu fotografii ślubnej można zamówić świetną zabawę dla swoich gości!

Zobacz wiecej »

To był niezwykły weekend dla każdego kibica siatkówki, a rzeszowskiego w szczególności:) Nie mogło więc i nas tam zabraknąć! Kraków Arena niemal w całości wypełniła się fanami „Pasiaków”, można było się tam poczuć jak u siebie jednak Asseco Resovia Rzeszów jako gospodarz finałowego krakowskiego turnieju Ligi Mistrzów okazała się być bardzo gościnna.. po sobotniej półfinałowej porażce z rosyjskim Zenitem Kazań, dzień później – w meczu o 3 miejsce mistrzowie Polski przegrali z Cucine Lube Civitanovą 2:3, po niezwykle zaciętym spotkaniu.
Cały turniej, drugi rok z rzędu wygrał Zenit Kazań pokonując w finale włoski Trentino Diatec 3-2, a najlepszym siatkarzem turnieju został Wilfredo Leon, Kubańczyk z polskim paszportem:)

Final (16)
Zobacz wiecej »