0Dwunasta edycja Targów Ślubnych już za nami. Dla nas był to niesamowicie pracowity a zarazem bardzo motywujący do dalszego działania weekend. Dziękujemy wszystkim za to że zechcieli nas odwiedzić, za miłe słowa, docenienie naszej pracy i wszystkie niekończące się rozmowy:) Mogliśmy dzięki temu poznać Was bliżej i właśnie na tym zależalo nam najbardziej.
Zobacz wiecej »

Monika & ?ukasz
Przepiękny, słoneczny, letni dzień pełen wzruszeń i rodzinnego ciepła… Tak właśnie zaczęła się niesamowita historia, którą od dawna chcieliśmy Wam opowiedzieć. Monika i Łukasz to idealnie dobrane do siebie indywidualności. Ona – artystyczna dusza, zadbała między innymi o rustykalne kompozycje kwiatowe. To właśnie dbałość o detale i przemyślane, spójne dekoracje tworzą niezapomniany klimat. Natomiast On jako zawodowy piłkarz tuż przed ślubem zdążył jeszcze rozegrać krótki sparing ze swoimi najmłodszymi fanami. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że mogliśmy uczestniczyć w tak pięknej uroczystości. Bądźcie spokojni, mamy ich do pokazania jeszcze kilka. Efekty ocenicie sami. Zobacz wiecej »

Magdalena & Bart?omiejPoznajcie Magdę i Bartłomieja, niezwykle kreatywną parę, która zaprosiła nas na wyjątkową ceremonię do odległego zakątka Polski. Ślub w plenerze to świetny (chyba większość z nas o takim właśnie marzy) i zarazem odważny pomysł, jednak w tym przypadku pogoda była jak na zamówienie. Zdajemy sobie sprawę z tego jak wiele pracy i wysiłku to kosztuje, dlatego robiliśmy wszystko, aby oddać klimat tego wyjątkowego dla nich dnia.
Sami zobaczcie.
Zobacz wiecej »

1

Jedenasta edycja Targów Ślubnych w Rzeszowie już za nami. Był to dla nas bardzo pracowity weekend. Dziękujemy wszystkim tym którzy zechcieli nas odwiedzić, za miłe słowa, docenienie naszej pracy i wszystkie rozmowy:) Mogliśmy dzięki temu poznać Was bliżej, bo na tym najbardziej nam zależało.
Sukcesywnie będziemy pokazywać teraz nowości, które wprowadziliśmy do naszej oferty i które premierę miały właśnie na targach ślubnych, śledźcie nas na bieżąco!
Zobacz wiecej »

Oliwia & Bartek

Są takie śluby na które czeka się z wielką niecierpliwością. Nasze szczęście polegało na tym że Oliwia z Bartkiem właśnie nam powierzyli fotografowanie tego dnia. Młodzi, piękni, z masą niesamowitych pomysłów. Zaangażowani w każdy drobny szczegół jak mało kto. Ich Wielki Dzień był dopięty na ostatni guzik, co pozwoliło cieszyć się ciepłą atmosferą do ostatnich godzin wesela. Mamy wielką nadzieję, że zdjęcia oddają to jak bardzo pozytywną energię otrzymaliśmy od tych wszystkich osób. Dziękujemy!
Zobacz wiecej »