Nominacja – Fotograf Mody 2014 !

NOMINACJA

WOW! Takie wiadomości uwielbiam! Jest mi strasznie miło poinformować Was o tym że zostałem nominowany w plebiscycie Podkarpackich Nagród Mody w kategorii FOTOGRAF ROKU ! Nie ukrywam że jest to dla mnie zaskoczenie, ale i wielkie wyróżnienie:) Bardzo fajnie jak ktoś potrafi docenić czyjąś pracę w taki sposób, a znaleźć się w takim gronie nominowanych jest jeszcze fajniejsze:)
Jest to druga edycja Podkarpackich Nagród Mody gdzie spośród ośmiu kategorii można głosować tylko na jednego kandydata do 15 stycznia. Magazyn Imperium Kobiet który jest patronem plebiscytu, ufundował nagrodę główną dla fotografa zwyciężającego w swojej kategorii, a jest nią sesja wizerunkowa na łamach wiosennych wydań Imperium Kobiet & Business & Quality:)
Jest więc o co walczyć!

Skład Kapituły wygląda imponująco, pokrótce przedstawię więc całe grono ( za organizatorem )

 Maria Victoria Wałęsa
Maria Victoria WałęsaMaria Victoria Wałęsa (córka Lecha i Danuty Wałęsy) to postać doskonale znana w świecie mody. Bywalczyni pokazów największych polskich marek i znakomitych krajowych projektantów. Założycielka Fundacji Celebrity Nation. Po krótkiej przerwie powraca zupełnie odmieniona i zdeterminowana do pracy. Kiedyś była ulubienicą mediów, fotoreporterzy nie odstępowali jej na krok, teraz pracuje nad ambitnie określonymi celami, którymi są wsparcie i pomoc dla tych, którzy startują w biznesie i zmuszeni są walczyć ze stereotypami i trudnym rynkiem dla debiutantów. Doświadczenie zdobywane na własnym przykładzie, porażki, które finalnie przebija w sukces. Obiektywizm i pokora, o które w obecnej rzeczywistości bardzo trudno.


Ilona Adamska
Ilona AdamskaPrzewodnicząca Kapituły Ilona Adamska
to jedna z czołowych polskich postaci mody. Współpracuje z największymi twórcami w kraju. Stworzyła imperium wydawnicze, w którego skład wchodzi kilka tytułów magazynów, w tym sztandarowe „Imperium Kobiet”. Jej działania biznesowe nie ograniczają się jednak wyłącznie do Polski. Jest Ambasadorem Polskiej mody w krajach arabskich i z powodzeniem promuje tamtejsze rynki u nas. Jako pierwsza wpadła na pomysł otwarcia w luksusowych hotelach w Egipcie butików z kolekcjami polskich twórców biżuteryjnych. Tytan pracy, wyprzedzający zawsze o krok konkurencję. Pracuje z najlepszymi projektantami, fotografami i felietonistami w kraju. Na łamach jej tytułów goszczą największe gwiazdy, również te światowego formatu. Jedną z nagród w plebiscycie jest sesja zdjęciowa promująca fotografa i projektanta (zwyciężających w swoich kategoriach) na łamach Imperium Kobiet & Law Business Quality.

Krystyna Odolińska

Krystyna OdolińskaKrystyna Odolińska – twórca i główny projektant marki KOD. Stworzenie nowej marki, która swoją oryginalnością i jakością wykonania przyciągnie uwagę klientów jest nie lada sztuką. Pani Krystyna postawiła właśnie na jakość, estetykę wykonania i wyjątkowość. Każda sztuka biżuterii marki KOD jest wykonana ręcznie. Pani Krystyna to także znakomity handlowiec. Jest ona także stale obecna w wielu sesjach wizerunkowych, oraz niezmiennie na okładkach największych tytułów w Polsce.

Aneta Larysa

Aneta LarysaAneta Larysa Knap to twórca i główny projektant marki Folk Design.Ogromny talent i kreatywność połączone z pięknem i bogactwem Podhala. Romans mody nowoczesnej z tradycyjnymi motywami trwa w najlepsze i czaruje coraz większą grupę odbiorców od rodzinnego miasta Pani Anety – Nowego Targu, po Pekin, gdzie w najbliższym czasie marka Folk Design zaprezentuje swoją kolekcję. Ulubiona folkowa projektantka gwiazd show businessu. Jej projekty noszą nie tylko przedstawiciele nurtów folkowych jak Stanisław Karpiel Bułecka, czy Enej, ale także Mateusz Ziółko. Projekty Pani Knap zdobią sylwetki kandydatek wyborów Miss, w tym także wydarzeń o zasięgu międzynarodowym – Miss Supranational. Organizatorka i pomysłodawczyni największej folkowej imprezy fashion w Polsce – Polki Folki. O sukcesie Anety Larysy Knap najlepiej świadczy fakt, że jest to najczęściej kopiowany projektant w Polsce, co na pewno dokłada problemów, ale jest absolutnym wyznacznikiem ogromnej popularności.