Nowość! Teraz do każdego pakietu możesz zamówić świetną zabawę dla swoich gości! Więcej szczegółów tutaj

Każdy pakiet zawiera odpowiednio minimum: 300, 400, 600 fotografii w wysokiej rozdzielczości, zdjęcia zapisane są na drewnianym pendrive lub na płycie DVD z indywidualnym nadrukiem.

Bez nazwy-8

Pakiety STANDARD i MAX zawierają do wyboru:

- fotoalbum którego wnętrze stanowi 10 sztywnych kart na których nadrukowane są zdjęcia według wcześniej przygotowanego projektu. Okładki fotoalbumu wykonane są z płótna (kolor do wyboru), format  30×30 cm. Karty fotoalbumu rozkładają się na płasko więc po rozłożeniu albumu uzyskujemy rozkładówkę 30×60 cm co daje możliwość umieszczania na niej zdjęć w dużych formatach (+250zł)

- album fotograficzny o całkowicie ręcznym przez nas wykonaniu, w okładce płóciennej (kolor do wyboru), spersonalizowany, formatu A4, z wklejanymi zdjęciami 15×21 cm (40 fotografii)

- klasyczny album ze skóry ekologicznej (jasny lub ciemny) formatu 25×25 cm z wklejanymi zdjęciami 15×21 cm (40 fotografii) w opakowaniu tekturowym eko

- drewniane pudełko z grawerowanymi imionami, mieszczące 40 fotografii (13×18 cm) oraz pendrive o pojemności 8GB który pomieści cały materiał z Waszego ślubu