Sesja okładkowa dla magazynu Day&Night

Najnowsze wydanie Day&Night jest już dostępne! Z kilku powodów grudniowy numer jest wyjątkowy. Nie tylko z racji tego iż jest to wydanie jubileuszowe magazynu – który w Rzeszowie ukazuje się już od 6 lat, a z którym mam przyjemność współpracować niewiele krócej. Dla mnie ma szczególne znaczenie ze względu na zdjęcie mojego autorstwa które trafiło na jego okładkę!

Sesja okładkowa dla magazynu Day&Night
Sesję tą wspólnie z koleżankami redakcyjnymi, realizowaliśmy w rzeszowskim klubie LUKR z udziałem Angeliki która została twarzą tego wydania. W ciągu sześciu lat Day&Night gościło na swoich okładkach wiele znakomitości m.in. Agnieszkę Chylińską, Edytę Bartosiewicz, Justynę Steczkowską, Melę Koteluk, Michała Szpaka, Katarzynę Nosowską, MAFFASHION, sportowców takich jak Krystiana Herbę, Martę Niewczas czy choćby dwukrotnego mistrza paraolimpijskiego – Rafała Wilka.
Poniżej umieszczam filmik backstage`owy z naszej pracy i zapraszam jednocześnie do wspólnego czytania Day&Night – jeśli nie mieliście okazji mieć jej w dłoniach, możecie skorzystać z wersji on-line każdego wydania znajdującego się w tym miejscu.
Miłego czytania i oglądania!