menuclose

about

 

FOTOGRAFIA

Jesteśmy parą szczęśliwych ludzi. Cieszymy się, że możemy wspólnie dzielić nasze pasje, poznawać niesamowitych ludzi tworząc tym samym nowe historie. Swą uwagę skupiamy przede wszystkim na emocjach, gestach, sytuacjach. Patrzymy z różnych perspektyw, ale zawsze w Waszym kierunku.
Jesteśmy z okolic Rzeszowa i tu pracujemy najczęściej, ale uwielbiamy podróże!

Bez nazwy-1

Paweł,
organizator, stara się, aby w dniu ślubu wszystko przebiegło sprawnie. Wierzy, że jego szczery uśmiech i pozytywna energia sprawia, że tak dobrze się z nim współpracuje. Jego unikalne spojrzenie pozwala uchwycić najdrobniejszy szczegół i wszystkie chwile warte zapamiętania. Często powtarza: „Prawdziwa chwila jest prawdziwa tylko wtedy, gdy jest nieprzerwana”. Absolwent politologii WSHE w Łodzi. Na co dzień fotografuje dla rzeszowskiego magazynu Day&Night.

Sylwia,
wykorzystuje swoją miłość do portretu i reportażu, tworząc piękne, artystyczne fotografie pełne emocji i spontaniczności. Jej wyjątkowe artystyczne podejście, intuicja i wrażliwość pozwalają zatrzymać w kadrze wszystkie najważniejsze w tym dniu momenty. Czerpie inspiracje z naturalnego światła, cieni i otaczającej jej rzeczywistości. Obecnie studentka 5 roku filologii rosyjskiej. W wolnych chwilach fotografuje wydarzenia sportowe, współpracuje z siatkarskim portalem Strefa Siatkówki.


 

 

FILMOWANIE, MONTAŻ – PIOTR DUBIEL, MIREK MAZURKIEWICZ
Doświadczenie jakie nabywają w codziennej pracy w telewizji Łańcut, pozwala im na wykorzystanie profesjonalnych technik filmowych, co skutkuje niepowtarzalnymi efektami i przemyślanymi ujęciami.

 

 

 

 

 

L O V E • S T O R I E S

• INSTAGRAM •

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress