menuclose

ANKIETA SLUBNA

Wiadomość została wysłana poprawnie, dziękujemy. Wiadomość nie została wysłana poprawnie, spróbuj ponownie.


Poniżej przesyłamy też kilka wskazówek :)

Zdjęcia zazwyczaj zaczynamy od przygotowań Pana młodego. Na początek fotografujemy detale: spinki do mankietów, krawat, muszkę, perfumy, pasek, buty. Następnie wykonujemy ujęcia z przygotowań, między innymi: zapinanie spinek, zakładanie muszki, zapinanie marynarki.

Na przygotowaniach Pani młodej także zaczynamy od uwieczniania detali, dlatego prosimy aby przygotować: bukiet, zaproszenia ślubne, biżuterię, bukiet Panny młodej, butonierki, suknie ślubną, obrączki, pierścionek zaręczynowy, buty. W dalszej części przystępujemy do zdjęć przygotowań Panny młodej (tuż po założeniu sukni ślubnej)
Jeśli jest szansa to prosilibyśmy o przygotowanie drobnych kwiatów, może być dosłownie jedna gałązka czegoś zielonego, to na pewno przyda nam się przy fotografowaniu detali (mogą być to np. eustoma, eukaliptus, jasne kwiaty)

W samym kościele prosilibyśmy abyście do ołtarza szli wolnym tempem, tak samo podczas wyjścia z kościoła na sam koniec (tu wskazany jest jakiś ładny gest z Waszej strony np. może być to pocałunek czy w radości uniesiony bukiet, liczymy na Waszą kreatywność ;)

Podczas ślubu gdy siedzicie możecie trzymać się za ręce (jedna dłoń położona na drugiej, coś w tym stylu), czasem spojrzeć na siebie. Nie skupiajcie swojej uwagi na obiektywie chyba, że Was o to poproszę. Będzie wyglądało to bardziej naturalnie: ) Również podczas składania przysięgi dobrze byłoby, abyście byli skierowani twarzami do siebie (nie do księdza)
Pod kościołem jeśli pozwoli nam pogoda zaproponujemy zdjęcie grupowe.

Przed podjazdem na salę chcielibyśmy żebyście chwilkę poczekali na nas w swoim samochodzie dopóki nie rozstawimy się ze sprzętem w odpowiednich miejscach, damy Wam znać kiedy to nastąpi :)

Na sali, już po obiedzie i pierwszym tańcu można wykonać sesję z rodziną, ewentualnie z resztą gości (w zależności jak będziecie chcieli i czy pozwoli nam na to czas, w takim przypadku dobrze byłoby, aby ktoś z rodziny zorganizował Waszych gości, może zrobić to też np. zespół weselny czy DJ ogłaszając taką sesję po wcześniejszym ustaleniu z nami)

Gdybyście mieli jakieś pytania lub chcielibyście żebyśmy o czymś wcześniej wiedzieli piszcie śmiało :)

L O V E • S T O R I E S

• INSTAGRAM •

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress