1Dziękujemy za to, że byliście z nami po raz kolejny na Podkarpackich Targach Ślubnych! To ogromna dawka motywacji, którą wykorzystamy w nadchodzącym sezonie. Dziękujemy również za każde miłe słowo, za to, że mogliśmy Was poznać osobiście i za każdy miły gest i uśmiech skierowany w naszą stronę! Dzięki Wam był to niesamowicie spędzony czas.
Zobacz wiecej »

Klaudia & Mateusz
Patrząc na Klaudie i Mateusza w dniu ich ślubu można było stwierdzić, że to dwoje naprawdę szczęśliwych ludzi. Wiele pozytywnych emocji, pięknie przygotowana ceremonia i przyjęcie, świetna zabawa i mnóstwo uśmiechniętych twarzy wśród gości.
Zobacz wiecej »

Alicjaa1

Dziś chcielibyśmy przedstawić Wam Alicję i Mateusza z którymi mieliśmy przyjemność współpracować. Jesteśmy bardzo zadowoleni z końcowego efektu i mamy nadzieję, że i Wy podzielicie z nami ten entuzjazm! Jesteśmy ciekawi Waszych opinii 🙂

Zobacz wiecej »

0Dwunasta edycja Targów Ślubnych już za nami. Dla nas był to niesamowicie pracowity a zarazem bardzo motywujący do dalszego działania weekend. Dziękujemy wszystkim za to że zechcieli nas odwiedzić, za miłe słowa, docenienie naszej pracy i wszystkie niekończące się rozmowy:) Mogliśmy dzięki temu poznać Was bliżej i właśnie na tym zależalo nam najbardziej.
Zobacz wiecej »

Monika & ?ukasz Przepiękny, słoneczny, letni dzień pełen wzruszeń i rodzinnego ciepła… Tak właśnie zaczęła się niesamowita historia, którą od dawna chcieliśmy Wam opowiedzieć. Monika i Łukasz to idealnie dobrane do siebie indywidualności. Ona – artystyczna dusza, zadbała między innymi o rustykalne kompozycje kwiatowe. To właśnie dbałość o detale i przemyślane, spójne dekoracje tworzą niezapomniany klimat. Natomiast On jako zawodowy piłkarz tuż przed ślubem zdążył jeszcze rozegrać krótki sparing ze swoimi najmłodszymi fanami. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że mogliśmy uczestniczyć w tak pięknej uroczystości. Bądźcie spokojni, mamy ich do pokazania jeszcze kilka. Efekty ocenicie sami. Zobacz wiecej »