• Jesteśmy parą szczęśliwych ludzi. Cieszymy się, że możemy wspólnie dzielić nasze pasje, poznawać niesamowitych ludzi tworząc tym samym nowe historie. Swą uwagę skupiamy przede wszystkim na emocjach, gestach, sytuacjach. Patrzymy z różnych perspektyw, ale zawsze w Waszym kierunku.
    Pochodzimy z okolic Rzeszowa i tu pracujemy najczęściej, ale uwielbiamy podróże!  • Paweł,
    organizator, stara się, aby w dniu ślubu wszystko przebiegło sprawnie. Wierzy, że jego szczery uśmiech i pozytywna energia sprawia, że tak dobrze się z nim współpracuje. Jego unikalne spojrzenie pozwala uchwycić najdrobniejszy szczegół i wszystkie chwile warte zapamiętania. Często powtarza: "Prawdziwa chwila jest prawdziwa tylko wtedy, gdy jest nieprzerwana".
    Absolwent politologii WSHE w Łodzi. Na co dzień fotografuje dla rzeszowskiego magazynu Day&Night.  • Sylwia,
    wykorzystuje swoją miłość do portretu i reportażu, tworząc piękne, artystyczne fotografie pełne emocji i spontaniczności. Jej wyjątkowe artystyczne podejście, intuicja i wrażliwość pozwalają zatrzymać w kadrze wszystkie najważniejsze w tym dniu momenty. Czerpie inspiracje z naturalnego światła, cieni i otaczającej jej rzeczywistości. Obecnie studentka 5 roku filologii rosyjskiej. W wolnych chwilach fotografuje wydarzenia sportowe, współpracuje z siatkarskim portalem Strefa Siatkówki.

piotrek foto

Bez nazwy-1FILMOWANIE, MONTAŻ – PIOTR DUBIEL, MIREK MAZURKIEWICZ
Doświadczenie jakie nabywają w codziennej pracy w telewizji Łańcut, pozwala im na wykorzystanie profesjonalnych technik filmowych, co skutkuje niepowtarzalnymi efektami i przemyślanymi ujęciami.