• Jesteśmy parą szczęśliwych ludzi. Cieszymy się, że możemy wspólnie dzielić nasze pasje, poznawać niesamowitych ludzi tworząc tym samym nowe historie. Swą uwagę skupiamy przede wszystkim na emocjach, gestach, sytuacjach. Patrzymy z różnych perspektyw, ale zawsze w Waszym kierunku.
  Pochodzimy z okolic Rzeszowa i tu pracujemy najczęściej, ale uwielbiamy podróże!

 • Paweł,
  organizator, stara się, aby w dniu ślubu wszystko przebiegło sprawnie. Wierzy, że jego szczery uśmiech i pozytywna energia sprawia, że tak dobrze się z nim współpracuje. Jego unikalne spojrzenie pozwala uchwycić najdrobniejszy szczegół i wszystkie chwile warte zapamiętania. Często powtarza: "Prawdziwa chwila jest prawdziwa tylko wtedy, gdy jest nieprzerwana".
  Absolwent politologii WSHE w Łodzi. Na co dzień jest fotoreporterem rzeszowskiej gazety Super Nowości.

 • Sylwia,
  to od niej zależy finalna stylistyka naszych zdjęć, wykorzystuje swoją miłość do portretu i reportażu, tworząc piękne, artystyczne fotografie pełne emocji i spontaniczności. Jej wyjątkowe artystyczne podejście, intuicja i wrażliwość pozwalają zatrzymać w kadrze wszystkie najważniejsze w tym dniu momenty. Czerpie inspiracje z naturalnego światła, cieni i otaczającej jej rzeczywistości. Obecnie studentka 5 roku filologii rosyjskiej. W wolnych chwilach fotografuje wydarzenia sportowe, współpracuje z siatkarskim portalem Strefa Siatkówki.

 • Mirek,

 • jest doskonałym dowodem na to, że z pasji można uczynić swój zawód. Filmowanie to dla niego o wiele więcej niż tylko źródło dochodu – to sposób na całe życie.
  Patrząc na świat przez obiektyw kamery potrafi złapać w kadrze najbardziej ulotne i niepowtarzalne momenty. Praca przy realizacji teledysków, spotów reklamowych i filmów,
  a także nauka w krakowskiej Akademii Multi-Art nauczyły go, że techniczne umiejętności i podążanie za branżowymi trendami muszą zawsze iść w parze z kreatywnym działaniem.
  Dzięki temu stworzone przez niego ujęcia pokazują najważniejsze dla pary młodej chwile w wyjątkowy i niebanalny sposób. A przemyślany montaż w połączeniu ze starannie dobranym podkładem muzycznym sprawiają, że film staje się nie tylko pamiątką z wyjątkowej uroczystości, ale przede wszystkim zapisem wielkich emocji i uczuć.

 • Piotr,

 • zawsze uchwyci w kadrze nie tylko najważniejsze wydarzenia z uroczystości ślubnej, ale i zwróci uwagę na mniej dostrzegalne detale –drobne gesty i momenty, które budują niezwykłość tego wyjątkowego dnia. Patrząc przez obiektyw kamery może dostrzec więcej i później pokazać to tak, by wydobyć całą magię i niezwykłość tego jednego, najważniejszego dnia. Z kamerą praktycznie się nie rozstaje, na co dzień pracując m.in. przy realizacji materiałów telewizyjnych.
  Posiada duże doświadczenie pracy w branży filmowej i stale poszerza swoje umiejętności. Zawsze pozytywnie nastawiony i otwarty jest w stanie zrealizować nawet najbardziej indywidualne życzenia pary młodej.