menuclose

Alicja · Arran

 

Reportaż ślubny Alicji i Arrana w Oranżerii. Polsko - szkockie wesele.

 

Emocje, niezapomniane chwile i malownicze otoczenie – połączenie, które uczyniło ten dzień wyjątkowym. to fascynująca podróż od przygotowań w Pałacu Rozalin, wzruszające chwile ceremonii w kościele w Nadarzynie, po malowniczą sesję plenerową o zachodzie słońca.

 

 

 

Zdjęcia: Paweł Dubiel, Sylwia Lis-Dubiel
Postprodukcja: Sylwia Lis-Dubiel

Reportaż ślubny Katarzyny i Bartosza w Pałacu Rozalin. Plener Ślubny w Warszawie.

Emocje, niezapomniane chwile i malownicze otoczenie – połączenie, które uczyniło ten dzień wyjątkowym. To fascynująca podróż od przygotowań w Pałacu Rozalin, wzruszające chwile ceremonii w kościele w Nadarzynie, po malowniczą sesję plenerową o zachodzie słońca.

 

Zdjęcia: Paweł Dubiel; Sylwia Lis-Dubiel
Postprodukcja: Sylwia Lis-Dubiel

 

Reportaż ślubny Kasi i Bartka

Zapraszamy Was dzisiaj do obejrzenia niesamowitego reportażu Kasi i Bartosza, którzy ślubowali sobie wieczną miłość w przepięknym Kościele Św. Klemensa w Nadarzynie, a następnie bawili się na weselu w malowniczym Pałacu Rozalin do białego rana. Chwile, które chcemy Wam dziś przybliżyć, są pełne emocji, magii i romantyzmu – idealne składniki ślubnej opowieści!

 

 

Przygotowania ślubne: Para Młoda i Ich Mały Skarb

Podczas przygotowań ślubnych mieliśmy okazję poznać Kasię i Bartka, parę, która od razu zdobyła nasze serca swoją sympatią i niesamowitym uśmiechem.

Co więcej, na każdym etapie tego wyjątkowego dnia towarzyszył im ich mały skarb, uroczy synek. Był wszędzie tam, gdzie działo się coś ciekawego - od tych cichutkich momentów w pokoju panny młodej po zabawne przygotowania pana młodego.

 

 

First Look

Pierwsze spotkanie pary, nazywane "First Look", to zazwyczaj bardzo emocjonalny moment, gdy para po raz pierwszy ma okazję zobaczyć się w pełnej krasie przed ceremonią ślubną. To chwila, w której emocje sięgają zenitu, a para młoda przeżywa mieszankę ekscytacji, nerwów i nieopisanego szczęścia. First Look Katarzyny i Bartka odbył się w letnie popołudnie, w namiocie z dekoracjami typowo w klimacie zimowym. Subtelne zdobienia i śnieżnobiałe kwiaty, kryształowe detale i delikatne oświetlenie tworzyły niepowtarzalny klimat.

 

 

Wzruszająca Ceremonia Ślubna

Ślub miał miejsce w Parafii pw. Świętego Klemensa w Nadarzynie, otoczonej zielenią i kwiatami, co stworzyło niepowtarzalną scenerię. To, co sprawiło, że ta ceremonia była naprawdę niezapomniana, to uroczy syn Kasi i Bartka. Jego towarzystwo sprawiło, że składanie przysięgi stało się jeszcze bardziej wyjątkowe i wzruszające, zwłaszcza wtedy, gdy podawał obrączki swoim rodzicom. Emocje młodej pary przenikały serca obecnych, a wzruszenie malowało się na twarzach Kasi i Bartka. Ta chwila, zapisana w pamięci, stała się niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich obecnych, którzy byli świadkami tego wyjątkowego momentu.

 

 

Sesja Plenerowa o Zachodzie Słońca

Sesja plenerowa o zachodzie słońca to był prawdziwy majstersztyk. Kasia, Bartek i ich mały skarb stworzyli razem niezapomnianą chwilę, którą starannie uchwyciliśmy na zdjęciach. To był krótki, ale intensywny plener o zachodzie słońca. Zawsze znajdujemy chwilę na krótki plener podczas wesela. To szybkie wyjście pozwala parze na chwilę prywatności i uchwycenie naturalnych, spontanicznych chwil w trakcie tego wyjątkowego dnia.

 

 

Magia Wesela w Namiocie

Po uroczystej ceremonii Kasia i Bartek udali się na salę weselną, gdzie otoczeni bliskimi, przyjmowali piękne życzenia od swoich gości.

Przyjęcie weselne odbyło się w namiocie zaraz obok Pałacu Rozalin. Kwiaty w odcieniach bieli zdobiły każdy zakamarek przestrzeni, od klasycznych bukietów panny młodej i świadkowej po eleganckie aranżacje na stołach. Subtelne kompozycje w formie białych róż, lilii i orchidei dodawały wyjątkowego uroku, tworząc atmosferę romantyzmu i elegancji. Światło grało kluczową rolę, nadając całości magicznego blasku. Detale i dekoracje tego dnia były jak układanka, w której każdy element dopełniał całość. Następnie, w atmosferze delikatnego światła świec, para rozpoczęła zabawę, tańcząc swój pierwszy taniec. Nie brakowało także radosnych momentów na parkiecie i wielogodzinnych i pełnych uśmiechów rozmów przy stołach.

Wieczorem w ogrodzie Pałacu Rozalin, Kasia i Bartek zdecydowali się na coś wyjątkowego – krojenie tortu pod otwartym niebem! Delikatne białe róże zdobiły pyszny tort, a atmosferę dopełniały puszczone banki mydlane podczas ceremonii. To był moment pełen radości, który wszyscy goście nie mogli się doczekać. To właśnie takie wyjątkowe atrakcje ślubne sprawiają, że ślub Kasi i Bartka był niezapomnianym wydarzeniem!

 

 

Dziękujemy!

To wyjątkowe wydarzenie nie mogłoby zaistnieć bez niesamowitych ludzi, którzy wnieśli swoją pasję i talent w każdy detal. Dziękujemy, że mogliśmy być

częścią tego niezwykłego dnia!

 

 

Wedding Planner @langner_weddings

Miejsce @palacrozalin

Film @suar.pl

Dekoracje - @alexdekoracje

Tablica powitalna - @stalovka_

Makijaż - @kamasalajczyk_makeup

Fryzura @lenabikhair

Dj - Event One

Drink bar - @tenderbar.pawel.b

L O V E • S T O R I E S

• INSTAGRAM •

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress